Kişiye Özel Tabanlık

Kişiye Özel Tabanlık

Kişilerin ayak yapılarına ve rahatsızlıklarına yönelik özel olarak hazırlanan tabanlıklardır. Bu tabanlıklar hazırlama esnasında yürüme analizi, denge testleri, ayak baropedografileri teknikleri kullanılarak Kişiye özel tabanlık hazırlanır. Yürüme analizi ile bilgiler depolanır. Programa aktarılır. Kişiye özel tabanlık ölçüsü alınarak tabanlık hazırlanır.

Kişiye özel tabanlık fiyatları

Yürüme analizi ve diğer ölçüm yöntemleri sonrasında ayağın yük dağılımını ortaya koyarak kişinin doğru bir şekilde ve anatomik basmasını sağlamak için üretilen tabanlıklardır. Kişiye özel ve kişinin rahatsızlıklarına göre kullanılan malzeme ve işçilik farklılık gösterir. Kişiye özel tabanlık fiyatları da buna göre gerçekleştirilir. Çanakkale Ortopedi uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

Kişiye Özel Ortopedik tabanlık

Kişiye Özel Ortopedik tabanlık kişiye özel yapılan tabanlıklardır. Çanakkale Ortopedi’ de hastalardan ayrıntılı geçirilmiş ve halen var olan sistemik hastalıklar, ameliyat, kazalar,..vs gibi bilgiler alındıktan sonra mevcut fizik muayene bulguları da dikkate alınarak bu konuda geliştirilmiş son teknolojik bilgisayarlı ayak analizi yürüme analizi sistemleri kullanılarak, ayağın basması baz alınarak yük dağılımı tespit edilir, yürüme ve ayakta durma esnasında ayak basınç ölçümü değerleri ile kişinin ayak yapısına en uygun kişiye özel tabanlıklar hazırlanır.

Kişiye özel tabanlık Çanakkale

Kişiye özel tabanlık Kişiye özel tasarlanmış olmalıdır. Tabanlık yapımı için kullanılan malzemelerin zehirli ve kanserojen madde içermediğine dair geçerli kuruluşlardan sağlık onayı olmalıdır. D3D tabanlık ürünleri Avrupa Birliği Sağlık Uygunluğu onaylıdır. ) bu çocuklar açısından çok daha büyük önem taşımaktadır. Kişiye özel tabanlık Çanakkale ortopedi hizmetinizde. Çanakkale ortopedi, Kişiye özel ortopedik tabanlık Çanakkale ilinde faaliyet göstermektedir.

Özel üretim tabanlık

Özel üretim tabanlık Çanakkale

Ortopedik Ayakkabı

Özel üretim tabanlık Çanakkale

Gönder
Gönder