Ottobock C-Leg Diz Eklemi

Ottobock C-Leg Diz Eklemi

Ottobock 15 yılı aşkı süredir C-Leg ürününü diz üstü amputelere tavsiye etmektedir.

Dünya çapında 40 bini aşkın kullanıcı C-Leg’e güvenmektedir. Mikroişlemcili bacak protezi C-Leg, gündelik hayatta yüksek stabilite ve bağımsızlık beklentisi olan hastalar içindir.Aynı zamanda mobilite ve özgürlük de söz konusudur. Diz eklemi, kompleks bir sensör sistemi ile denetlenir. Bu sensör sistemi sayesinde, değişen yürüme hızlarına uyum sağlanmaktadır. Emniyetsiz durumlarda bile, örneğin yavaş-hızlı yürüme,engelleri aşarak ve merdiven inerken, C-Leg, tüm bu günlük hareketleri mümkün kılar.

Tecrübe edilmiş güvenlik

C-Leg’in piyasaya sürümünün ardından, yaklaşık 15 yıldan beri mobilite yeniden tanımlandı. Bugün C-Leg, dünya çapında en emniyetli mikroişlemcili protezdir. Bu tip diğer protezler, bir çok çalışmada kıyaslanıp test edilmemiştir.

Yeni Hareket Özgürlükleri

Merdiven inmeden, aşılması çok tehlikeli engellere yada eğimli arazilere, C-Leg kendini otomatik ayarlar. Fizyolojik hareket, vücudunuzu korur ve yürürken daha az enerji harcarsınız. Tökezlemede, karanlıkta, ya da kalabalıkta yürümek bir sorun teşkil etmez. C-Leg, basma fazına yüksek direnc ile dayanır ve yalnız salınım fazında açılır.
Gönder
Gönder