Ottobock Özel Karbon Koruyucu

Ottobock Özel Karbon Koruyucu

Genium diz eklemi için çizilmelere ve darbelere karşı güvenilir koruma sağlar. Özel Karbon Koruyucu sportif tasarım ve bireysel hacmi ile hafif, son derece sağlam karbon birleştirir.

Aktif bir kullanıcı olarak gündelik hayatta protezinizi hangi zorlukların beklediğini bilmelisiniz. Yüksek teknolojili diz ekleminizi çizik ve darbelerden korumak için spor bir tasarıma sahip Karbon Koruyucu mevcuttur. Deneyenler avantajlarının hemen fark edildiğini belirttiler. Örneğin kozmetik kaplamayı taşımak istemeyen kişiler, karbon koruyucu ile kolaylık elde ettiler. Kolay takma çıkarma, kolay temizlik özelliğiyle aktif yaşam tarzına destek sağlar. Koruyucunun dinamik şekilden ve çekici karbon kaplamadan oluşan spor tasarımı, daha kısa kıyafetler giymek konusunda teşvik edicidir.

Bilhassa bir protez kullanıcısı olarak sizin için görüntü önem teşkil ediyor ise Karbon Koruyucu Kılıf uygun olacaktır. İhtiyacınıza uygun olarak uzun kıyafete uygun olarak bacak ölçülerinize göre özel üretim yapılabilmektedir. Fonksiyonel ve göze hitap eden özelliğiyle yaşantınızı zengin kılacaktır.

Gönder
Gönder