Ottobock SiOCX TF Soket Sistemi

Ottobock SiOCX TF Soket Sistemi

Sokette Hareket Özgürlüğü ve Konfor

Protez kullanıcıları, protezin kontrolü ve proteze uyum sağlamak konusunda iç soket konforunun önemini bilirler. Bağımsız yaşamak ve aktif bir gündelik hayat sürmek isteyenler en yüksek düzeyde hareket özgürlüğünü ve yüksek işlevselliği önemserler.

SiOCX TF –Sistem, yüksek oturma ve taşıma konforunun yanında, geliştirilmiş tutunma ve daha iyi bir zemin algılama sağlar. Çerçeve ve kapalı dış soket ve renkli iç sokete sahiptir. Çerçeve soket tasarımı ayrıca daha iyi bir zemin algılama avantajı katar. Cildinizle dost HTV-Silikon, karbon ve esnek Dyneema-doku gibi yüksek teknolojili malzemeler sayesinde konfor, hijyen ve işlevselliğe katkı sağlar. Konforlu taşımayı, artırılmış soket tutunmasını ve soft soketin yarattığı korumanın günlük hayatınıza katacağı yaşam kalitesini hissedin.

Sokette Hareket Özgürlüğü ve Konfor

Esnek ve elastik silikon soket kenarları hareketlerinize mükemmel bir uyum sağlar. Dış soketin tasarımı ile daha da artırılmış olan hareket özgürlüğünün tadını çıkarırsınız.

Güvenilir kavrama

İç soketin yapıldığı kaliteli silikon malzeme, güdüğünüzde optimum ve güvenilir bir kavrama oluşturur. Karbon dış sokete vidalarla bağlanır. Bu da güvenli kontrol ve optimum güç aktarımı sunar.

Düzenli ayakkabı kullanın

İnce soket tasarımı sayesinde, bir ön ayak protezi ile standart ayakkabılar giyebilirsiniz.

Konforlu oturuş

SiOCX TF dış soketinin arka kısmında, otururken sizi rahat ettirecek, Dyneema'dan üretilmiş esnek kısımlar bulunmaktadır. Bu bölümler aynı zamanda otururken soketin bükülmesini ve içine hava kaçmasını önler. Aynı şey, oturma pozisyonunuza daha da iyi adapte olan, SiOCX TF Pro için de geçerlidir.

Gönder
Gönder