Freedom THRIVE
Karbon Ayak

Dünyanın İlk Yük Aktive Ayağı THRIVE protez ayağı, ağır nesneleri kaldırırken veya taşımakta eklenen ağırlığı karşılamak üzere tasarlanmış dünyanın ilk yük aktive karbon fiber protez ayağıdır.

İnceleyin

Freedom Agilix
Karbon Ayak

Agilix, neredeyse her arazide yürürken, yükleme etkilerini yönetmek, soket makaslama kuvvetlerini azaltmak ve konforu artırmak için tasarlanmış, çok eksenli, darbe emici bir esnek ayak sistemidir.

İnceleyin

Freedom Pacifica
Karbon Ayak

Pacifica protez ayağı, düşük profilli tasarımından ötürü, uzun dirsek eklemleri olan kullanıcılar için idealdir.

İnceleyin

Freedom Highlander
Karbon Ayak

Highlander protez ayağı, uzun dirençli eklemli aktif hastalara etkili ve düzgün bir yürüme sağlar ve mükemmel enerji geri dönüşü sağlar.

İnceleyin

Freedom Maverick Xtreme
Karbon Ayak

Maverick Xtreme ayağı, yürüyüşün duruş aşamasında arzulanan enerji saklama / dönüşü ve düzgün devrilmeden ödün vermeden daha fazla dayanıklılık gerektiren bir ürünü gerektiren aktif K3 ve K4 seviye ambulatörleri için tasarlandı.

İnceleyin

Freedom DynAdapt
Karbon Ayak

DynAdapt ™ protez ayak, ince bir profil, karbon fiber ayak sistemi olup, kolay oturması ve bitirilmesi için ince, anatomik bir tasarıma sahiptir .

İnceleyin

Freedom Renegade
Karbon Ayak

Orijinal Z-Şok Teknolojisi ™ Dünyadaki şok cihazlarının sadece bir satırı Z-Shock Technology ™ patentini almıştır. Düşünme Z, istisnai dikey darbe eğilimi ve konfor demektir.

İnceleyin

Freedom Senator Karbon Ayak

Senatör Protez Ayak, kompozit mühendislik özelliklerini gelişmiş Freedom Serisi ürün grubumuzla paylaşan, hafif, ekonomik, enerjiyi geri veren bir üründür.

İnceleyin

Freedom Sierra Karbon Ayak

Sierra protez ayağı, kullanıcılara geniş bir faaliyet yelpazesinde yumuşak bir yürüyüş sağlamak için uzun bir karbon fiber yay içerir.

İnceleyin

Freedom Promenade Karbon Ayak

Zahmetsiz Yaklaşım Promenade ™ protez ayağı, diyabetik ve vasküler tıkanıklık popülasyonu da dahil olmak üzere düşük etkili ambulatrların eşsiz yürüyüş dinamiklerini yönetmek üzere tasarlanmıştır.

İnceleyin

Freedom Defender Karbon Ayak

Defender, özellikle genç amputeörlerin fiziksel taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

İnceleyin

Freedom Silhouette VS Karbon Ayak

Silhouette VS Protez Ayak, aksi takdirde rahatsız edici olmayan yüzeyleri yumuşatmak için şok emme ve çok eksenli zemin uyumluluğu sunar. Düşey şok, topuğa yerleştirilen üretan pedinin üzerinden geçişi kolaylaştıran benzersiz ayak ve taban plakası sistemi ile sağlanır..

İnceleyin

Freedom Silhouette Karbon Ayak

Silhouette Protez Ayak, hafif, esnek bir tasarımda çok eksenli hareket ve rafine edilmiş kozmetik ürünleri sunar.

İnceleyin

Freedom Runway Karbon Ayak

Amputeler, pist ayarlanabilir topuk yüksekliği protez ayağının sunduğu çok yönlülüğü büyük ölçüde değerlendirir.

İnceleyin

Freedom WalkTek Karbon Ayak

Bağımsız, çok eksenli (iMX) teknolojiyle tasarlanan WalkTek ™ protez ayaklı, tek hızlı ambulatörlerde (K2 seviyesinde ampute) performans alanında bir atılım oluşturmaktadır.

İnceleyin

Freedom Slalom Ski Karbon Ayak

Sadece adım at ve başla! Slalom Ski Foot, doğrudan kayak bağlamasına hızlı ve kolay bir şekilde sokulacak şekilde tasarlanan ilk protez ayaktır - sadece içeri girip çıkın.

İnceleyin

Freedom Nitro Running Karbon Ayak

Nitro Running Foot, koşu ve mesafe koşusu için özel olarak tasarlanmış özel bir ayak modülüdür. Her c şeklindeki hareketli bıçak, elverişli çalıştırmak için gerekli olan ideal yay miktarını sağlamak için tescilli karbon fiber katmanlama tekniğimizi kullanarak elle üretilmiştir.

İnceleyin

Freedom Freestyle Swim Karbon Ayak

Freestyle Yüzücü Ayak'taki bir düğmeye basarak yürüyerek yüzmeye gidin. Tek bir ayarlama, ayak bileği için yürüme için 3/8 "topuk yükseklik ayarından yüzme için 70 ° plantar fleksiyona hareket ettirir.

İnceleyin

Freedom Catapult Running Karbon Ayak

Onlarca yılda protez koşu bandı teknolojisinde en önemli ilerlemeyi temsil eder. Artık koşucular ve sprinterler, daha az çaba harcayarak daha fazla ve daha hızlı çalışmasına izin veren, enerji geri dönüşünü geliştiren teknolojiyi deneyimleyebilirler.

İnceleyin

Freedom LP Symes Karbon Ayak

İki santimetre altındaki açıklıklar ile, LP Symes Protez Ayak, Symes seviyesinde ampute edilenlerin yapı yükseklik gereksinimlerini karşılarken üstün enerji depolaması ve geri dönüşü ve pürüzsüz ve doğal bir devrilme sağlar.

İnceleyin
Gönder
Gönder