Freedom Agilix Karbon Ayak

Freedom Agilix Karbon Ayak

Agilix, neredeyse her arazide yürürken, yükleme etkilerini yönetmek, soket makaslama kuvvetlerini azaltmak ve konforu artırmak için tasarlanmış, çok eksenli, darbe emici bir esnek ayak sistemidir. Ultra hafif tasarım, K3 ambulatörlerini şaşırtıcı derecede rahat bir performans sergiliyor.

• Düşükten orta şiddette K3 ambulatörleri için düşey şok emme ve karbon fiber esnekliği optimize edilmiştir; Soket makaslama kuvvetlerini azaltır ve genel konforu geliştirir. • Çok eksenli fonksiyon zemin uyumluluğunu ve kararlılığı arttırır; Akıcı, bölünmüş tasarım, uzun süreli dayanıklılığın geliştirilmesiyle sonuçlanır, zaman ve paradan tasarruf sağlar. • Parmaktan tutturulmuş tam uzunlukta dinamik topuk üstün konfor ve daha simetrik bir yürüyüş için sorunsuz bir devrilme sağlar. • Rekabetteki alternatiflerden daha düşük profil ve daha hafif ağırlık, böylece gün sonunda kullanıcıların daha fazlasını yapmasına ve daha az yorgun hissetmesine olanak tanır.

Boyutlar: 22-31cm (Sandal ayak parmağı mevcut 22-28cm) Yükseklik : 161mm / 6 1/3 "(27cm) Kullanıcı Ağırlık Notu: 365 lbs. (166kg) Ürün Ağırlığı: 650g / 23 oz. (27cm ayak kabuğu dahil) Rijitlik Kategorileri: 9 (düşük ve orta şiddetli darbe) Topuk Yüksekliği: 10mm (3/8 ") Ayak Parmak (inv / ev): Evet Ayak Kabuğu CAP: İstek üzerine Cilt Tonu: 3 Ataşman tipi: Erkek piramit Garanti: 36 ay (kabuk 6 ay)

Gönder
Gönder