Freedom Defender Karbon Ayak

Freedom Defender Karbon Ayak

Defender, özellikle genç amputeörlerin fiziksel taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Hafif Performans Defender, özellikle genç amputeörlerin fiziksel taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır. Optimize edilmiş karbon fiber yatırmalar, kullanıcıların bir dizi yüksek etki etkinliği üzerinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için sağlam ve neredeyse bakım gerektirmeyen bir tasarımda esneklik sağlar. Küçük yaştaki ampute, düşük vücut ağırlığına göre hazırlanmış küçük boyutlu (16-21 cm) ve sertlik kategorilerinden de yararlanacaktır. Defender, bir bardak büyüklüğünde pakette birinci sınıf performans sunar.

• Esnek bir tasarımda düzgün devrilme ve istisnai zemin uyumluluğu sağlar • Aktif çocukların ve küçük kullanıcıların fiziksel taleplerini karşılamak için benzersiz bir şekilde optimize edilmiştir • Patentli teknoloji ve esnek bölgelerdeki cıvata delikleri ortadan kaldırılır, optimum güç ve performans elde edilir • Neredeyse bakım gerektirmez tasarım • Anma 100 lbs.

Ölçüler: 16-21cm Kullanıcı Ağırlığı: 100 lbs. (45kg) Sağlamlık Kategoriler: 1-6P; 1A Yapı Yüksekliği (ortalama): 2,4 inç Ürün Ağırlığı (ortalama): 92g Bağlayıcı: Entegre 22mm erkek piramit Topuk Yüksekliği : 3/8 "(10 mm) Garanti: 18 ay

Gönder
Gönder