Freedom Runway Karbon Ayak

Freedom Runway Karbon Ayak

Amputeler, pist ayarlanabilir topuk yüksekliği protez ayağının sunduğu çok yönlülüğü büyük ölçüde değerlendirir.

Amputeler, pist ayarlanabilir topuk yüksekliği protez ayağının sunduğu çok yönlülüğü büyük ölçüde değerlendirir. Anatomik kayma ayak bileği, tüm topuk yüksekliklerinde diz stabilitesi ve tutarlı performans sağlamak için uygun ayak hizalamasını korur. Kullanıcılar sandaletler için düz bir topuğa, evde çıplak ayakla yürümeye başlayabilir, elbise ayakkabıları ve hatta kovboy çizmeleri için 2 inç topuk ayarlayabilir. Pist, karbon fiber kullanılarak üretilen ve kullanıcıların daha uzak, daha hızlı ve daha uzun süre yürüyebileceği şekilde enerji depolayan ve geri döndüren topuk ayarı yapılabilen tek üründür. Rekabetçi ürünlerin aksine, Pist, bir kişinin vücut ağırlığına ve darbe seviyesine göre uyarlanmış, üstün konfor için özelleştirilmiş bir ürün sağlayan karbon fiber tabakaları içermektedir. 255 lbs olarak derecelendirilen Pist, topuk yüksekliği ayarlanabilir ürün kategorisinde en yüksek kullanıcı ağırlık derecesine sahiptir, Başlangıçta on yükseklik ayarlarına sahip bir basmalı düğme ayar mekanizması ile piyasaya çıkan yeni Pist HX, kullanıcıların 0-2 "aralığında hassas ayarlamalar yapmalarını sağlar. Ayak kabuğunun arka (arka) kısmındaki bir liman, arzu edilen konuma ulaşmak için sadece 4 mm'lik altıgen bir anahtarın döndürülmesiyle bileğin ayarlanmasına erişim sağlar. Kolay ve hassas ayar yapma yeteneğinin yanı sıra, Runway HX, geliştirilmiş dayanıklılık için daha sıkı toleranslar da sunar. Hem Runway hem de Runway HX butonları, daha doğal görünmesi için yeniden tasarlanan ve en seçici kullanıcıları bile memnun edebilen isteğe bağlı bir sandal ayak parmağı ayak kabuğu ile mevcuttur.

• Aktif K3 kesiciler için tasarlanmış kullanıcı ayarlanabilir topuk ayağı olarak cihaz, kullanıcı ağırlığına ve etkinliğe göre üstün konfor ve enerji geri dönüşünü sağlamak üzere özelleştirilmiştir • Basma düğmesi veya 4 mm altılı tuş ile isteğe bağlı topuk yüksekliğini 0-2 " arasında ayarlayın Ayarlanabilir tasarım • Anatomik "kayma" ayak bileği tasarımı topuğun yüksekliğine bakılmaksızın uygun ayak hizalamasını korur • Pist HX, basmalı düğme tasarımı ile 10 ön ayarla karşılaştırıldığında 0-2 "aralığındaki herhangi bir yerde ayarlama sunar • Yeni kozmetik olarak geliştirilmiş sandal tozu Kullanıcı kabiliyetini artırmak için ayak kabuğu • 255 lbs., 36 aylık karbon fiber garanti, 18 aylık bileği mekanizması garantisi

Ölçüler: 22-28cm (Sandal ayaklı) Kullanıcı Ağırlığı: 255 lbs. (116kg) Rijitlik Kategoriler: 1-6 Yapi Yüksekliği (ortalama): 3 inç Bağlayıcı: İntegral erkek piramit Topuk Yüksekliği : 3/8 "(10 mm) Garanti: Ayak modülü 36 ay; Ayak bileği 18 ay.

Gönder
Gönder