Freedom Senator Karbon Ayak

Freedom Senator Karbon Ayak

Senatör Protez Ayak, kompozit mühendislik özelliklerini gelişmiş Freedom Serisi ürün grubumuzla paylaşan, hafif, ekonomik, enerjiyi geri veren bir üründür.

Sofistike Sadelik Senatör Protez Ayak, kompozit mühendislik özelliklerini gelişmiş Freedom Serisi ürün grubumuzla paylaşan, hafif, ekonomik, enerjiyi geri veren bir üründür. Bunlar, çeşitli hızlarda dolaşmalarına ve bisiklet, golf, yürüyüş ve hatta hafif jogging gibi günlük etkinliklere katılmalarına izin verecek şekilde protez ayak isteyen düşük-orta derecede aktif K3 düzeyindeki ampute ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Senatör Protez Ayak, sığdırmak ve bitirmek için basit, hafif, dayanıklı bir protez ayaktır. En üst düzeyde sofistike basitlik, önemli enerji geri dönüşü ve düzgün bir yürüyüş sağlar.

• Hafif, enerji dönüşü tasarımı, kullanıcıların daha az enerji kullanarak daha uzak, daha hızlı yürüyebilmesi için düzgün ve kolay bir ilerleme sağlar • Simüle ayak bileği hareketi, duruş fazı boyunca istikrarlı bir temel desteği sağlar • Ayak, ayak kabuğuna önceden bağlanmamıştır ; Ayak modülü ve hizalamayı iyileştirmek için topuk takozlarının kullanımını basitleştirmek • Altı sertlik kategorisi ve düşük veya orta düzeyde darbe seviyeleri nihai rahatlık ve istikrar sağlamak için özelleştirmeyi arttırır • Entegre erkek piramit bağlantısı, montaj işlemini basitleştirir • tartım yapan düşük ve orta derecede aktif kesiciler için idealdir Bu teknolojiyi kullanabilen ampute yelpazesini genişleten 136 kg (300 lbs)

Ölçüler: 22-31cm Kullanıcı Ağırlığı: 300 lbs. ( 136kg ) Sağlamlık Kategoriler: 1-6, düşük ve orta derecede darbe Oluşturma Yüksekliği (ortalama): 4,5 inç Bağlayıcı: İntegral erkek piramit Topuk Yüksekliği : 3/8 "(10 mm) Garanti: 24 ay

Gönder
Gönder