Freedom Silhouette Karbon Ayak

Freedom Silhouette Karbon Ayak

Silhouette Protez Ayak, hafif, esnek bir tasarımda çok eksenli hareket ve rafine edilmiş kozmetik ürünleri sunar. Çok duyarlı bir enerji depolama ve dönüş cihazı olan Silhouette, kullanıcıların uzun süre rahat hissetmeleri için özel olarak tasarlanmış karbon fiber yatırmalar kullanılarak imal edilir.
Bilim Stil ile Buluşuyor Silhouette Protez Ayak, hafif, esnek bir tasarımda çok eksenli hareket ve rafine edilmiş kozmetik ürünleri sunar. Çok duyarlı bir enerji depolama ve dönüş cihazı olan Silhouette, kullanıcıların uzun süre rahat hissetmeleri için özel olarak tasarlanmış karbon fiber yatırmalar kullanılarak imal edilir. Ürün dinamik, posterior bağlı topuklu ve uyumlu ayak içerir; bu sayede gerçekten yumuşak devrilmeye ve doğal yürüyüş gerçekleştirilebilir. Tri-durometre üretan şeritleri, daralan bir omurga ve esnek bir pilon ile bir taban plakası, medikal devrilme ile doğal bir yanal açı ile çok eksenli hareketi sağlar, böylece ampute engebeli araziyi kolaylıkla manevra yapabilir.

• Çok eksenli hareket, kullanıcıların engebeli araziyi güvenle ve kolaylıkla manevra yapmalarını sağlar • Güçlü, hafif ve esnek karbon fiber yapısı, enerji geri dönüşümü sağlar, böylece kullanıcılar daha uzak, daha hızlı,Daha az enerji kullanarak • İnce profili, rafine edilmiş ve kolay erişilen kozmetik finişi kolaylaştırır • Gelişmiş çift topuklu sistem, daha yüksek aktiviteler sırasında güvenlik için bir üstten kalkma yayıyla normal ambulasyona dinamik bir yanıt verir • Düşükten orta seviyeye darbe K3 ampute için ideal • Maksimum esneklik için dinamik pilon konfigürasyonu (RS4) veya basitleştirilmiş bir montaj prosesi için entegre bir erkek piramitli düşük profil versiyonu (RS5) • İsteğe bağlı Versa Kelepçesi direklerin çok kısa kesilmesi veya bir kilitleme pimi için gerekli alanı sağlar (ayrı ayrı satıldı)

Gönder
Gönder