Freedom THRIVE Karbon Ayak

Freedom THRIVE Karbon Ayak

Dünyanın İlk Yük Aktive Ayağı THRIVE protez ayağı, ağır nesneleri kaldırırken veya taşımakta eklenen ağırlığı karşılamak üzere tasarlanmış dünyanın ilk yük aktive karbon fiber protez ayağıdır. THRIVE, gerektiğinde değişken ağırlık için destek sağlar - yüke bakılmaksızın aynı hissettiren dinamik bir ayak elde edilir.

Çift Keçi Tasarımı THRIVE, tam uzunlukta bir birincil omurga ve ikincil, yük etkinleştirmeli bir omurga içeren sinerjik, iki silindirli bir tasarım kullanmaktadır. Ek bir yük (kullanıcının vücut ağırlığının% 30'una kadar) algılandığında, THRIVE'ın birincil omurgası aşamalı olarak üst omurga ile temas haline gelir ve artan destek sağlar. Bu, tutarlı bir performans ve kullanıcılar arasında nihai olarak daha fazla güven sağlar. Değişken Yüklere Otomatik Geçiş Verici Yanıtlar Kullanıcılar, etkinliklerini güvenle ve ikinci bir düşünce olmadan devam ettirmek için özgürdürler. Gelişmiş Şok Emilimi 11 mm'lik şok emilimi, aksi takdirde yuvaya ve diz eklemine yöneltilecek güçleri yönetmek suretiyle konforu ve kalan ekstremite sağlığını arttırır. İstisnai Zemin Uyumluluğu +/- 15 derece ters ve eversiyonlu split ayak yapısı, düzensiz yüzeylerde dinamik kontrol ve istikrar sağlamak için çok eksenel zemin uyumluluğu sağlar. Üstün Dayanıklılık ve Güvenilirlik Güçlü, karbon fiber yapı ve çift keels arasında sağlam bir aşınma yüzeyi, THRIVE'ı talep eden kullanıcılar için ideal kılar.

Boyutlar: 22-31cm (Sandal ayaklı seçenek mevcut boyutlar 22-28cm) Kullanıcı Ağırlığı: 365 lbs. (166kg) Sertlik Kategorisi: 1-9 Bağlayıcı: Erkek piramit Topuk Yüksekliği: 3/8 "(10mm) Parça Numarası: FS5 Garanti: 36 ay

Gönder
Gönder