Freedom WalkTek Karbon Ayak

Freedom WalkTek Karbon Ayak

Bağımsız, çok eksenli (iMX) teknolojiyle tasarlanan WalkTek ™ protez ayaklı, tek hızlı ambulatörlerde (K2 seviyesinde ampute) performans alanında bir atılım oluşturmaktadır.

K2 Performansının Geleceği. Bugün. Bağımsız, çok eksenli (iMX) teknolojiyle tasarlanan WalkTek ™ protez ayaklı, tek hızlı ambulatörlerde (K2 seviyesinde ampute) performans alanında bir atılım oluşturmaktadır. Ayrı topuk ve ayak parmağı ile tamamen bağımsız süspansiyona sahip olan WalkTek, mükemmel bir denge ve destek sağlar. Kullanıcılar, günlük aktiviteleri gerçekleştirirken daha fazla güven duyacaklardır. Protez uzmanları, kolaylıkla erişebilen ayak bileği yüksekliği ayarlarıyla dayanıklı tasarımı takdir edeceklerdir.

K2 için Sınırlı Topluluk Ambulatörleri İdeal WalkTek protez ayağı, güvende olma hissi ve gündelik hayatına katılma becerileri konusunda daha büyük bir güven vererek tek hızlı ambulatör sağlar. Üstün Destek ve Kararlılık iMX Teknolojisi, küçük topluluk engellerini ve yüzey açılarındaki değişimleri aşmak için kontrollü, çok eksenli hareket ve olağanüstü yer uyumu sunar. Daha Fazla Çok Yönlülük 136 kg'ye kadar olan kullanıcılar için derecelendirilmiş olan WalkTek'in performans avantajları geniş bir aralıktaki ampute uygun. Olağanüstü Kullanım Kolaylığı Uygun bir ayak bileği yüksekliği piramidi, ayarlamaları hızlı ve kolay hale getirerek WalkTek montaj işlemini basitleştirir. Güvenilir ve Güvenilir WalkTek protez ayağı dayanıklı, grafitli kompozit yapıya ve son derece dayanıklı, bakım gerektirmeyen tasarıma sahiptir ve size huzur verir.

Parça numarası : VS3 Ölçüler: 21-30cm Kullanıcı Ağırlık Derecesi: 136 kg (300 lbs) ağırlığa sahip kullanıcılar, Rijitlik kategorileri: 4 Bağlayıcı: Erkek piramidi Topuk Yüksekliği: 3/8 "(10 mm) Garanti: Ayak modülü 12 ay, Kabuk 6 ay

Gönder
Gönder