Össur Balance Foot J Karbon Ayak

Össur Balance Foot J Karbon Ayak

Balance Foot J, daha yavaş hız yürüyüş cihazlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Hafiftir ve topuk vuruşunda istikrar ve yastıklama sağlayan topuğa sahiptir. Balance J, tam uzunlukta omurga ile birlikte mükemmel bir istikrar ve destek sağlar.

Güvenilir doğal hareketin bir sonraki adımı Yakınınızda bir ekstremite kaybettiyseniz veya yaş veya spor sorunları nedeniyle çoğu zaman oldukça yavaş yürümeye başlarsanız, ayaklarınız üzerinde sürekli olarak hissetmek ve mümkün olduğunca doğal yürümek ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Össur'dan Balance Foot J protez ayağı, bu gereksinimleri karşılamak ve sizi hareketlendirmek için tasarlanmıştır. Hafif bir çözüm olan Balance Foot J, yenilikçi ve kanıtlanmış Flex-Foot teknolojilerini kullanır. Topuk topuğunuz yere düştüğünde, kararlılık ve rahatlık için yastıklı bir topuk içerir. Ardından, diğer ayağınızı iterken, ayağın karbon bileşiği parmak size ilerlemenize yardımcı olması için gerçekçi bir enerji artışı sağlar. Bir bütün olarak, kararlılık ve daha doğal ve akışkan hareketin etkili bir kombinasyonunu sunar.

Foot Balance Ayak J kim içindir? Çoğu zaman oldukça yavaş yürümeye eğilimli kişiler ya da son zamanlarda ekstremite kaybedilen kişiler Diz altı veya diz üstü * ampütasyonlu olanlar için uygundur, ağırlığı 300 lb (136kg) kadardır.

Amputasyon Seviyesi: Transfemoral Transtibial Etki Düzeyi: Düşük Maksimum Hasta Ağırlığı: 136kg (300 lbs) Kategoriler: 1-5 Boyutlar: 22-30 Ayak Ağırlığı: 576 gr (20.3 gr) Yükseklik Standartı Oluşturun: 120 mm (4 3/4 ") Adaptör Seçenekleri: Erkek piramit Flex Ayak Özellikleri: Aktif Tibial Ilerleme Tam Uzunluk Parmak Kolu Orantılı Cevap

Gönder
Gönder