Össur Flex Foot Assure Karbon Ayak

Össur Flex Foot Assure Karbon Ayak

Daha az aktif, özellikle zayıf vasküler sağlık ve / veya diyabet geçirenler için ilk protez veya daha kalıcı bir seçenek olarak idealdir.

Hafiftir ve topuk vuruşunda istikrar ve yastıklama sağlayan topuğa sahiptir. Balance J, tam uzunlukta omurga ile birlikte mükemmel bir istikrar ve destek sağlar.

Daha yavaş hız yürüyüşcileri için özel olarak tasarlanan Flex-Foot Assure, savunmasız ses sınırını korumak için birlikte çalışan tam uzunlukta omurga ile birlikte bir aktif topuk içerir. Assure'ın kanıtlanmış tasarımı ve kolay uyumu, temel ambulatörlerin kendileri için en uygun premium teknolojiyi kullanmalarını sağlar.

Amputasyon Seviyesi: Transfemoral Transtibial Etki Düzeyi: Düşük Maksimum Hasta Ağırlığı: 136kg (300 lbs) Kategoriler: 1-5 Boyutlar: 19-30 * Ayak Ağırlığı: 575g (20.03oz) w. Piramit ve Ayak Kılıfı Yükseklik Standartı Oluşturun: 125 mm Piramit ve Ayak Kılıfı Topuk Yüksekliği: 10 mm (3/8 inç) Adaptör Seçenekleri: Erkek Piramit Veya Karbon Boru Flex Ayak Özellikleri: Aktif Tibial Ilerleme Karbon-X-Aktif-Topuk Tam Uzunluk Parmak Kolu Orantılı Cevap Su Geçirmez

Gönder
Gönder