Össur K2 Sensation D / P Flexion Karbon Ayak

Össur K2 Sensation D / P Flexion Karbon Ayak

En popüler düşük aktivite ayağımız olan K2 Sensation, esnek tam uzunlukta cam elyafı omurga ve çok eksenli köpük çekirdekli rahat bir yürüyüş protezidir.

K2 Sensation, topuk vuruşundan toe-off'a düzgün bir şekilde ilerleyerek kullanıcının güvenini ve sağlamlığını artırmak üzere tasarlanmıştır. K2 Sensation ayrıca D / P Flexion ™ hidrolik ayak bileği modülü ile de temin edilebilir. D2 / P flexionlu K2 Sensation, duruş esnasında rampaların stabilitesini arttırmak ve oturmadan durmaya geçerken yardımcı olmak için 9 derece dorsi ve plantarfleksion sunar. Salınım fazı dorsifleksiyonu, düşük aktif amputürlerin başlıca endişelerinden biri olan geziler ve düşme riskini azaltmak için tasarlanmıştır. Artı, sırt ve plantar esnekliğin bağımsız sabitlik ayarı, her ampute kullanıcısı için performansı özelleştirmenizi sağlar. Daha az aktif kullanıcılar için tek kolsuz yüksek vakumlu çözüm oluşturmak için sıfır inşa yüksekliğindeki Ünite pompa modülümüzü ekleyin.

K2 Sensation'ın performansını özelleştirin K2 Sensation ayak modülü için özel olarak tasarlanan D / P Fleksiyon ayak bileği modülü CPO'ların, kendi amputelerine güvenlerini artırmak için performanslarını özelleştirmelerini sağlar. Dorsifleksiyon ve plantar fleksiyonun bağımsız rijitlik ayarlarını uygulayarak, D / P Eğilme Modülü tarafından sunulan 9 derece, rampalarda stabiliteyi artırmaya ve oturmadan durmaya geçişte yardımcı olur. Karışıma yüksek vakum ekleyin Sıfır inşa yüksekliğindeki Ünite pompa modülü, düşük etkin kullanıcılar için bu benzersiz ürüne eklenerek, manşonun kısıtlanması olmaksızın vakum süspansiyonunun güvenliği ve özgürlüğü sağlar. Gezileri ve düşmeleri azaltmak D / P Flexion ayak bileği modülü, düşük aktif ampute edenlerin ana kaygılarından biri olan geziler ve düşme riskini azaltmak üzere tasarlanmış olup, düşük aktif ampute kanıtlanmış K2 ayağına gerçekten değerli bir ektir.

Gönder
Gönder