Össur Pro Flex XC Karbon Ayak

Össur Pro Flex XC Karbon Ayak

Pro-Flex XC, yürüyüş ve koşu yapmanın yanı sıra düzlem yürüyüşe de sahip olan nispeten aktif kullanıcıyı rahatça barındıracak şekilde geliştirilmiştir.

Pro-Flex XC, yürüyüş ve koşu yapmanın yanı sıra düzlem yürüyüşe de sahip olan nispeten aktif kullanıcıyı rahatça barındıracak şekilde geliştirilmiştir. Estetik açıdan hoşnut, anatomik bir çatılı ve entegre bir erkek piramidi ile birlikte gelir. Pro-Flex XC için birlik, yeni bir ayak ön sığdırma veya bir yenileme seçeneği olarak mevcuttur. Birlik, Iceross® Seal-In® gömlekleri ile birlikte kullanıldığında ambulasyon sırasında dış kovanın kısıtlamaları olmaksızın soket için gelişmiş vakum süspansiyonu sağlar. Mevcut protezlere en aza indirgeyen ağırlık ve onun basit mekanik tasarımı, endişelenilecek pillerin bulunmadığı anlamına geliyor. Güvenilir, etkilidir ve kullanımı kolaydır, dengeyi artırmak ve cilt problemlerini önlemek için tasarlanmıştır.

Pro-Flex XC Özellikleri Amputasyon Seviyesi: Transfemoral Transtibial Etki Düzeyi: Alçaktan yükseğe Maksimum Hasta Ağırlığı: 166kg (365lbs) Kategoriler: 1-9 Boyutlar: 22-30 Ayak Ağırlığı: 670g (1,47 lbs) w / Ayak Kapağı ve Çorap Yükseklik Standartı Oluşturun: 155 mm (6 1/8 ") w / Erkek Piramit ve Ayak Kapağı Topuk Yüksekliği: 10 mm (3/8 inç) Adaptör Seçenekleri: Erkek piramit Flex Ayak Özellikleri: Aktif Tibial Ilerleme Karbon-X-Aktif-Topuk Tam Uzunluk Parmak Kolu Orantılı Cevap Sandal Toe Ayak Parmaklarını Ayır Maksimum Vakum: -23 inHg (-600mmHg) Normal Çalışma Basıncı: -16-20 inHg Sistem Ağırlığı Eklendi: 91g (0,20 lbs) w / Pompa, Soket Vana ve Boru

Gönder
Gönder