Ottobock 1E58 Axtion DP Karbon Ayak

Ottobock 1E58 Axtion DP Karbon Ayak

1E58 Axtion DP, Spor meraklıları için hafif pilon ayağı.

Protez donanımınıza geldiğinde herhangi bir taviz beklemeyen aktif bir rekreasyonal atlet mısınız? Ardından Axtion'un olumlu özelliklerini dinamik bir pilonun özellikleriyle birleştiren bir protez ayağı 1E58 Axtion DP sunabiliriz. Son derece hafif bir pilon ayağı olarak karbon fiber ayak parmağı plakasında depolanan enerjiyi, seçici sporcuların taleplerini karşılamak için hedeflenen bir şekilde serbest bırakır. Ottobock 1E58 Axtion DP pilon ayağı, kalça veya diz disartikülasyonunun yanı sıra transfemoral veya transtibial ampütasyonlu hastalar için önerilir. 125 kilograma kadar vücut ağırlığı için onaylanmıştır. Vücut ağırlığına bağlı olarak iki farklı diken genişliği mevcuttur. Çanakkale Ortopedi uzmanınız, uygun adaptörler ve ilgili kozmetik ayaklık kapakları konusunda size bilgi vermekten mutluluk duyar.

Geniş adaptör seçenekleri

Aksesuarlar olarak Ottobock modüler sistemine bağlanır

Oval kesitli S-şekilli pylon

Tümünde 8º'ye kadar dönme hareketine izin verir yönergeleri, salınımı başlatmayı kolaylaştırır faza dönüştürür ve böylece doğal yürüyüş deseni sağlar.

Karbon poliüretan sandviç yapısı

Topuk vuruşunda yüksek şok absorpsiyonu sunar ve ılımlı çok eksenliliğe izin verir

Karbon fiber kompozit taban plakası malzeme

Ayak parmaklarına iyi bir destek ve enerji geri dönüşümü sağlar.

Axtion DP, transtibial olan kullanıcılar için tasarlanmıştır Amputasyon, diz dezartikasyonu veya transfemoral Orta ila çok yüksek aktivite seviyeleri ile amputasyon, Hafif, dinamik tepki ayağı gerektiren Yüksek enerji geri dönüşü, iyi şok absorpsiyonu ve Çok eksenli işlev. Ayak için özellikle aktif kullanıcılar için çok uygundur. Rekreasyonel faaliyet talep edenleri takip edenler Koşu ve atlamayı içeren, örneğin tenis veya Diğer atletizm disiplinleri.

Faydaları

• Destek için çok hafif ayak pilonu sistemi Proksimal ağırlık dağılımı • Tabla tasarımı ± 8 ° 'ye kadar dönmeye izin verir

Gönder
Gönder