Össur Balance Knee Mekanik Diz Eklemi

Össur Balance Knee Mekanik Diz Eklemi

Balance Diz daha az aktif kullanıcıya yüksek seviyede güvenlik ve kararlılık sunmak üzere tasarlanmıştır.

Balance Diz daha az aktif kullanıcıya yüksek seviyede güvenlik ve kararlılık sunmak üzere tasarlanmıştır. Dört çubuklu geometrik tasarımı, her birey için istikrar ve yürüme dinamikleri arasında gereken dengeyi optimize etmek için kolayca ayarlanır. Aynı zamanda kolay bir diz çökmüş eylemi kolaylaştırır. Orta salıncaklı kısalma, protezin her adımda daha kolay salınmasını sağlar ve kalça yürüyüşünü önlemeye yardımcı olur.

Kolay kurulum için diz ayarlama özellikleri (ayarlanabilir uzatma asistanı da dahil olmak üzere) protezin herhangi bir sökülmesi gerekmeden harici olarak erişilebilir. Tasarım bakım gerektirmez. Balans dizini daha güçlü uzatma yardımı ve elle kilitleme ile kullanılabilir.

Kullanıcı profili: Ev ve sınırlı topluluk ambulatörleri Tek hızlı yavaş ambulatörler Düşük etkili kullanıcılar ve az gönüllü kontrolü olan kullanıcılar En fazla 125kg (275lbs)

Amputasyon Seviyesi: Transfemoral Etki Düzeyi: Düşük Maksimum Hasta Ağırlığı: 125kg (275lbs) Diz Ağrısı: 590g (20.8oz) Yükseklik: 154 mm (6 1/6 inç) Diz fleksiyonu: 180 ° (Kilitleme özelliği ile 165 °)

Gönder
Gönder