Ottobock 3R80 Diz Eklemi

Ottobock 3R80 Diz Eklemi

Döner Hidrolikli Modüler Diz Eklemi

Benzersiz rotasyon hidroliği prensibi ile 3R80, şimdi vücut ağırlığı 150 kg'a (330 lbs) kadar olan protez giyenler için de onaylandı. 3R80 ile, duruş ve salınım aşaması hidrolik tarafından kontrol edilir. Örneğin, adım adım merdivenlerden aşağıya doğru yürümek ve eğimlerde yürümek, çeşitli yürüme hızlarında bile fizyolojik yürüyüş türüne yaklaştırarak etkili bir şekilde desteklenmektedir.

Bir Bakışta 3R80 Sugeçirmez - YENİ Manuel kilit - YENİ Hem piramit versiyon hem de vidalı versiyonda mevcuttur - YENİ Döner hidrolik kontrol duruşu ve salınım evresi Yüksek hidrolik direnç - eklemin istemsiz fleksiyonunu önlemek için Esneklik ve uzama direnci kolayca ve bağımsız olarak ayarlanabilir Maksimum ağırlık 330 lbs / 150 kg'a kadar onaylandı K3, K4 hastaları için uygundur

Emin bir adım amputelerinin özellikle basma fazında, kendi protez güvenmek gerekir. Ottobock 3R80 diz eklemi, dönme hidroliği, duruş aşamasındaki zemin reaksiyon kuvvetlerine her adımda tepki verir. Yüksek hidrolik direnç oluşturarak eklemin istemsiz fleksiyonunu engellerler. Geniş ayar imkanları 3R80 basma ve salınım fazı özelliklerinin bireysel adaptasyon için kapsamlı ayar olanakları sunuyor. Esneklik ve uzama direnci kolayca ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Duruş fazı sönümlemesi ve duruş ve salınım fazı arasındaki tepki davranışı için en uygun ayar değerleri, ayar halkalarını kademeli olarak döndürerek elde edilir. Duruş evresindeki direnç seviyesi, kullanıcının gereksinimlerine kolayca adapte edilebilir ve zıplatılmış haldeyken 4 ° 'ye kadar yük altında değişken diz fleksiyonu sağlarken, 4 °' den fazla döndürülebilir. Gerekirse uzatma asistanı kuvvetini arttırmak için ek bir yay çok kolay bir şekilde entegre edilebilir. İlkbahar, ayar yardımı ve gerekli boru adaptörü teslimat kapsamına dahildir.

Gönder
Gönder