Mikro İşlemci Protez


Össur
Power Knee

Power Knee Motorla çalışan tek diz eklemi olan POWER KNEE, kayıp kas işlevinin yerine geçmek için aktif hareket ve üstün güç istikrarı istikrarını sağlar ve kullanıcıların daha da ileri gitmesini sağlar.

İnceleyin

Ottobock
Genium

Ottobock Genium; Bacak protezi kullanıcılarının en çok istediği şey; bir sonraki adımlarını düşünmeden atabilmektir. Doğal ve sezgisel olarak yürüyebilmek. Aktif bir hayat yaşabilmek. İşte tam bu amacın gerçekleştirilmesi için Ottobock, Genium' u üretti.

İnceleyin

Ottobock
Genium X3 biyonik protez sistemi

Ottobock Genium X3 biyonik protez sistemi teknoloji, işlevsellik ve sezginin bileşimidir.

İnceleyin

Ottobock
C-Leg Diz Eklemi

Ottobock C-Leg diz eklemi 15 seneden beri protez sistemlerinde bir standart haline gelmiştir.

İnceleyin

Freedom
Plie 2.0 MPC Diz

Son derece dayanıklı ve güvenilir olan Freedom Plie 2.0 MPC micro işlemcili diz, bacak protezi kullanıcılarına daha hareketli ve kendine özel bir yürürüyüş sunuyor.

İnceleyin

Össur Rheo Knee 3

Hava koşullarına dayanıklı olan RHEO KNEE 3, tüm mikroişlemci dizleri arasında en doğal diz işlevini sağlar; çünkü mükemmel istikrar ve güvenlik sağlayan kullanıcı ve çevreye sürekli uyum sağlar.

İnceleyin

Nabtesco
Hybrid Knee

Son derece hassas verimli işlev yeni Akıllı Knee olarak düzenlenmiştir. hidrolik sistemin kontrol edilebilen bir güç için biz yumuşak pnömatik kontrol ekledik. Mikroişlemci kontrollü teknolojilerin Bu füzyon size diz sinir bozucu bükülmesini önleyecek bir hibrid sistem verir ve daha fazla konfor daha kolay yürüyüş sağlar.

İnceleyin