Nabtesco Hybrid Knee

Nabtesco Hybrid Knee

Son derece hassas verimli işlev yeni Akıllı Knee olarak düzenlenmiştir. hidrolik sistemin kontrol edilebilen bir güç için biz yumuşak pnömatik kontrol ekledik. Mikroişlemci kontrollü teknolojilerin Bu füzyon size diz sinir bozucu bükülmesini önleyecek bir hibrid sistem verir ve daha fazla konfor daha kolay yürüyüş sağlar.

Hidrolik amortisör ve MRS sistemi son derece hassas bir verimli işlev sağlar. Birlikte beklenmedik bükme kimden diz engeller. Onlar da doğal merdiven ve eğim iniş rol oynamaktadır.

Fonksiyonu Verim hidrolik direnç kullanıcının vücut ağırlığını için, diz giderek eğilir. Bu merdiven veya yamaçlarda aşağı adım aşırı adım yürümeye yardımcı olur. Yürürken ani çökertme önlemek için, hidrolik direnç etkili bir protez topuk, zeminle temas eden diz ekleminde devreye girer. Doğal olarak, kullanıcılar düz katlarda yürüyebilir ancak hidrolik kumanda da çimenler ve diğer engebeli zeminlerde üzerinde yürüyen sağlar.

MRS sistem basıncı meydana geldiği MRS sisteminde, ayağın alt kısmı boyunca, bir mekanik algılayıcı algılar. Sistem kontrol yer reaksiyon kuvveti mevcut yere bağlı olarak elde edilir. Topuk zemin temas, hidrolik sistemi, kullanıcı güvenliğini sağlamak için tetiklenir MRS sistemi ile kontrol edilir. Kuvvet ayak ucunda tespit edilir Sonra, hidrolik direnç salınım fazına yumuşak bir geçiş için serbest bırakılır. MRS sistem daha doğal yürüyüş ritmini sağlayan duruş ve salınım fazları özelliklerini bütünleşir. Elektrik yerine diğer sistemler gerektiren günlük şarj, sadece duruşu faz kontrolü için gerekli olan, bu nedenle yalnızca pilleri birkaç yılda bir değiştirmek zorunda.

pnömatik silindir, salıncak mikroişlemci kontrolü ile birleştiğinde, kolayca çeşitli yürüyüş hızlarında yürümek mümkün kılar.

Mikroişlemci salıncak kontrollü yürüme hızını izleme ve otomatik olarak diz eklemi salıncak hızını ayarlayarak Mikroişlemci kontrolü çalışmalarını. Bu serbestçe yürüme hızını değiştirmesi sağlanır.

Pnömatik silindir pnömatik kontrol yararı diz salıncak başlatır zaman yumuşak ve hafif hareketidir. Bu kalıntı bacak çok daha az çalışmasına olanak tanır. Daha az kuvvetle bacak sallanmaya olması, kullanıcı daha az iş yapar ve daha az yorulmasını uğrar.

Gönder
Gönder