Össur Power Knee

Össur Power Knee

Motorla çalışan tek diz eklemi olan POWER KNEE, kayıp kas işlevinin yerine geçmek için aktif hareket ve üstün güç istikrarı istikrarını sağlar ve kullanıcıların daha da ileri gitmesini sağlar.

POWER KNEE, kullanıcıların daha da ileri gitmesini sağlayarak, kayıp kas fonksiyonunun yerini alması için aktif hareket ve üstün güçlü duruş istikrarı sağlar.

Ayağa kalktıkça güçlendirilmiş uzatma, iniş esnasında kontrollü direnç ve yürüme sırasında aktif fleksiyon ve uzatma sağlayan POWER KNEE simetrik ağırlık dağılımı ve doğal yürüyüşü kolaylaştırır.

Yüksek aktif kullanıcılar ve daha fazla işlev kaybına sahip kullanıcılar POWER KNEE'nin dayanıklılığını geri kazandırdığını ve daha da ileri gitmesini sağladığını ifade etmektedir.

POWER KNEE'nin yeni transfemoral ampute rehabilitasyon süresini önemli ölçüde azalttığı gösterildi.

PowerLogic Workbench yazılımı, protez uzmanlarına ve fizik tedavi uzmanlarına eğitim sırasında hastalara görsel geribildirim sunmalarını ve daha iyi geri ödeme belgeleri için kullanıcı performansını ve protez kullanımını rapor etmesini sağlar.

Teknik Özellikler: Amputasyon Seviyesi: Transfemoral Etki Düzeyi: Düşükten Orta Maksimum Hasta Ağırlığı: 165kg (363lbs) Yükseklik: 275 mm (10 13/16 inç) Diz fleksiyonu: 120º Alüminyum Çerçeve Yapısı: Evet İç Uzatma Yardımı: Evet Pil Ağırlığı: 0,49 kg (1,1 lbs) Minimum Boşluk: 380 mm (14 15/16 inç) Yükseklik Standartı Oluşturun: 275 mm (10 13/16 inç) Ağırlık: 2,7 kg

Gönder
Gönder