Ottobock
Michelangelo Biyonik El

Michelangelo biyonik el protezi, inanılmaz teknoloji üzerine kurulu oldukça doğal bir tasarıma sahiptir. Elinizi hareket ettirmenin ve her türlü gündelik görevin daha kolay ve doğal olmasını sağlar. Daha fazla kontrol ve daha az çaba ile nesneleri kavrayacak ve tutacaksınız.

İnceleyin

Ottobock
Bebionic Biyonik El Protezi

Ottobock Bebionic Biyonik El Protezi Bebionic, öncü teknoloji ve benzersiz, ergonomik özelliklerden yararlanır ve bu özellik diğer elden farklı hale getirir. Bu yenilikler rakipsiz çok yönlülük, işlevsellik ve performans sunmak için bir araya geliyor.

İnceleyin

Ottobock
DynamicArm kol protezi

DynamicArm kol protezi size işleri başarmak için size güç ve hız verir! Vario Drive debriyajıyla kombine güçlü bir elektrik motoru içerir ve bu sayede hem dirsek hem de esnek olursunuz

İnceleyin

Utah Arm 3 kol protezi

Sağlam Utah Arm 3 Kol, El ve Dirseklerin (aynı anda) hassas elektronik kontrolünü ve isteğe bağlı Bilek Döndürme özelliğini sağlar.

İnceleyin

Össur
I-Limb Ultra biyonik el protezi

-Limb Ultra, diğer birçok protez elden hem çok daha doğal bir görünüm hem de çok daha doğal bir hareket sağlar. Her parmağın bağımsızca hareket edebilmesi, kavramak istediğiniz farklı şekillerdeki nesnelerde üst düzey tutunma ve kontrol oluşturur.

İnceleyin
Gönder
Gönder