Ottobock Bebionic Biyonik El Protezi

Ottobock Bebionic Biyonik El Protezi

Bebionic, öncü teknoloji ve benzersiz, ergonomik özelliklerden yararlanır ve bu özellik diğer elden farklı hale getirir. Bu yenilikler rakipsiz çok yönlülük, işlevsellik ve performans sunmak için bir araya geliyor.

Her bir parmağın içindeki Bireysel Motorlar , eli ve kavramayı doğal, koordine bir şekilde hareket ettirmenize izin verir. Motorlar ağırlık dağılımını en uygun hale getirmek için konumlandırılmıştır - elin daha hafif ve daha rahat hissettirilmesi.

Güçlü mikro işlemciler her bir parmağın konumunu sürekli olarak izleyerek el hareketleri üzerinde kesin ve güvenilir bir kontrol sağlar.

14 Seçilebilir kavrama kalıpları ve el konumları, çok çeşitli günlük aktiviteleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlar.

Orantılı Hız Kontrolü , hassas görevler üzerinde hassas kontrol sağlar, böylece bir yumurta alabilir veya bir boşaltma kutusu ezmek kadar kolaydır.

Hızlı Bağlantı Kesme, Çok Esnek, Esneklik ve Kısa Bilek dahil olmak üzere dört Bilek Seçenekleri

Bebalance yazılım ve bebionic eli içinde yer kablosuz teknoloji miyoelektrik yandan kolay, tercihlerinizi ve yaşam tarzına uygun işlevleri özelleştirmek için yapar.

Seçilebilir başparmak pozisyonları ve dahili bir sensör, şimdiye dek olduğundan daha fazla görev tamamlamanıza olanak tanır.

Otomatik tutuş , daha fazla kaza olmaması anlamına gelir, çünkü tutunan bir parça kayarken otomatik olarak bebiyoik algılar ve kavramayı tutmak için tutamacı ayarlar.

Geçit parmakları , doğal seyir hareketi sağlar ve geçmiş insanları fırçalarken veya nesnelerle çarpıştığınızda esnekleşir.

Dayanıklı yapı ve gelişmiş malzemeler bebiyonik kuvveti 45 kg'a kadar çıkaracak kadar güçlü yapar - böylece ağır nesneleri taşımak için elinizi güvenle kullanabilir ve kendinizi oturmuş bir konumdan yukarı doğru itebilirsiniz.

Yenilikçi palmiye tasarımı , bebionic'i çarpma hasarından korur ve eli her zamankinden daha sessiz yapar.

Yumuşak parmak pedleri ve geniş başparmak profili, yüzey alanını en üst düzeye çıkarır ve kavramayı geliştirir.

Gönder
Gönder