Ottobock DynamicArm kol protezi

Ottobock DynamicArm kol protezi

DynamicArm kol protezi size işleri başarmak için size güç ve hız verir! Vario Drive debriyajıyla kombine güçlü bir elektrik motoru içerir ve bu sayede hem dirsek hem de esnek olursunuz.

Sensör Hız Hızı ile eşleştirilen - en hızlı, en güçlü protez el - sistem tüm bunları halledebilir. Otomatik Kol Dengesi sistemi enerji tasarrufu sağlar ve daha doğal görünmesini sağlar.

Dirsek-dirsek protez sisteminin DynamicArm'ın sizin için doğru çözüm olup olmadığı konusunda çanakkale protez uzmanınızla konuşun.

Dirseğin Otomatik Kol Dengesi, kol uzatıldığında saklanan enerjiden yararlanır ve fleksiyon için onu tekrar kullanır. Bu, yürürken dirseğe pürüzsüz, doğal bir salıncak verir.

MyoSkin Doğal protez eldiven 6 renkte gelir. Çok katmanlı PVC'den üretilen eldivenler toz ve kir tutmakta ve doğal cilt yapısını boğumlara ve damarlara uymaktadır.

Sistem, tüm elektromekanik bileşenleri birleştiren ve sinyalleri neredeyse anında onlara ileten Axon-Bus teknolojisi üzerine kurulduğundan sinyallerinize çok hızlı tepki verir. Lityum İyon pil, güvenilir, yüksek performans sunar. Dirsek derzine, bilek rotatoruna ve SensorHand Speed ​​eline güç sağlar. Bilek rotatörü sinyalleri tarafından da kontrol edilir, böylece elinizi diğer elinizle konumlandırmanıza gerek kalmadan elinizi içeri veya dışarı doğru döndürebilirsiniz. DynamicArm, yük altındayken kolayca açılır ve kilit açma sinyali göndermek zorunda kalmadan konumlandırılabilir. Bu, daha az telafi edici hareket yapabileceğiniz ve daha doğal bir duruş sergilediğiniz anlamına gelir.

Gönder
Gönder