Össur I-Limb Ultra biyonik el protezi

Össur I-Limb Ultra biyonik el protezi

Michelangelo protez eli, inanılmaz teknoloji üzerine kurulu oldukça doğal bir tasarıma sahiptir.

Titreşimli ve değişken tutuş özelliklerini kullanarak, i- ekstre ultra, kullanıcının bir nesnenin etrafındaki kavrama gücünü artırmasına olanak tanır. Bu, sıkı sıkıya bağlanmış bir kavanoz açarak ya da sıkı sıkıya bağlanmış bir kavanoz açma gibi daha sıkı kavramanın gerekli olduğu durumlarda çok yararlı olabilir.

I-Limb Ultra, diğer birçok protez elden hem çok daha doğal bir görünüm hem de çok daha doğal bir hareket vaat eder.. Her parmağın bağımsızca hareket edebilmesi, kavramak istediğiniz farklı şekillerdeki nesnelerde üst düzey tutunma ve kontrol yaratır.

Değişken kavrama modu, değişken basamak basamaklı tutuş kuvveti sağlar Mobil uygulama kontrolü, 14 programlanabilir tutma düzenine anında erişmenizi sağlar; esneklik ve çeşitli günlük etkinlikler için eli kişiselleştirme yeteneği sağlar Nesnelerin kaymasını önlemek için otomatik kavrama özelliği Hareketsizlik döneminden sonra el otomatik olarak doğal bir konuma geçer Düşük pil uyarı ses sinyali İlk sevkiyatta i-ekstremite ciltli aktif kaplamalar ve i-ekstre deri doğal kaplamalar Güç yönetimi, günlük pil kullanımını% 25 oranında arttırıyor Protez uzmanları ve terapistler için özel destek 12-60 aylık Touch Care Programı Kapsamı YENİ: Titanyumla güçlendirilmiş rakamlar azami yük taşıma kapasitesini% 50 oranında artırır

Gönder
Gönder