Ottobock Michelangelo Biyonik El Protezi

Ottobock Michelangelo Biyonik El Protezi

Michelangelo protez eli, inanılmaz teknoloji üzerine kurulu oldukça doğal bir tasarıma sahiptir.

Elinizi hareket ettirmenin ve her türlü gündelik görevin daha kolay ve doğal olmasını sağlayacak daha fazla yol vereceğim. Daha fazla kontrol ve daha az çaba ile nesneleri kavrayabilmeyi ve tutmayı hayal edin.

Yüzük ve pembe parmak pasif olarak diğer parmakları takip ederken Michelanglelo'nun başparmak, dizin ve orta parmakları aktif şekilde hareket ederler ve bir kutu gibi nesneleri alttan destekleyebilir. Parmak uçları nesneleri kavramak için gerçek duyarlılığı sağlamak için yumuşak ve sert malzemelerin birleşiminden yapılır.

YENİ! Şimdi, Michelangelo El, Axon Silikon eldiven için en son eldiven seçeneklerini tanıtmak. Axon Silikon eldiven daha doğal bir görünüm ve his sunar ve 2, 4, 6, 8 ve 10 renklerinde mevcuttur. Axon Skin'imizi seviyorum Doğal PVC eldiven? Endişelenmeyin, görsel (yarı şeffaf) ve siyah eldivenlerimize ek olarak da mevcuttur.

YENİ! AxonRotation aktif AND pasif döndürme özelliğine sahiptir. Elin yedi farklı kavrama desenini ve otomatik döndürme konumunu aktif rotasyonla birleştirerek, kullanıcı için artık daha fazla işlevsellik var. Hem tek taraflı hem de özellikle ikili kullanıcılar için idealdir. AxonRotation, birçok ADL'de kullanıcıya faydalı olan daha sezgisel ve etkili kullanım için programlanmıştır.

Michelangelo, açık palmiye ve güçlü bir anahtar tutamağı dahil olmak üzere 7 tutamak türü sunan üç konum moduna sahiptir.

Maksimum çok yönlülük, hassasiyet ve güç için AxonBus Ailesi'ne LATEST ilavesi için bakınız: AxonHook. AxonHook, Michelangelo El'in mükemmel tamamlayıcısıdır. Polyurethane kaplı parmaklarıyla titanyum sunan AxonHook, hassas ve güçlüdür; Michelangelo El'e mükemmel bir eştir; herhangi bir teknik görev için hazırdır.

Gönder
Gönder