Hafif tekerlekli sandalye

Hafif tekerlekli sandalye, romatizmal, yaşlı, ve nörolojik hastalıklara bağlı yürüyemez veya yürüme zorluğu çeken kimselerin vücut boyutlarına göre farklı ölçülerden oluşur.


Akülü tekerlekli sandalye

Elle kullanılan modellere göre bağımsızlığın belirgin şekilde artmasını sağladıkları gibi daha az enerji tüketerek hastanın toplumsal yaşama tam olarak katılmasına faydasında bulunurlar. Kol kuvvetleri yetersiz olan kişiler için en doğru tercih seçim Akülü Tekerlekli Sandalye' dir.


Çocuk Tekerlekli Sandalye

Çocuklar için engelsiz yaşam sunan tekerlekli sandalyelerimiz onlar için en iyi çözümdür. Manevra kabiliyeti yüksek Çocuk Tekerlekli Sandalye ile çocuklarınız geleceğe engelsiz pencereden bakabilirler. Çanakkale Ortopedi olarak hastalığın durumuna göre seçilebilecek olan elle ve akülü tekerlekli sandalyelerimiz hizmetinizdedir.


Aktif Sporcu Tekerlekli Sandalye

Spor yapan veya mesleğini spor olarak devam ettirenler yürüyemedikleri durumlarda bile yaptıkları spor dalına özel sandalye seçimi ile aktivitelerine her marka Aktif Sporcu Tekerlekli Sandalye ile devam edebilirler. Manevra kabiliyeti ve farklı versiyonları bulunmaktadır. Modern tasarımlarıyla bağlantılı olarak aktivite ve bireysel hareketinize uyum sağlar.


Tuvalet Banyo Tekerlekli Sandalye

Hareketi yetersiz olan bireyler ve engelliler için yaşamın her alanında kullanabileceği Tuvalet Banyo Tekerlekli Sandalye ürünlerine ihtiyaç vardır. Tuvalet ve banyo ihtiyacının kişinin kendisinin karşılayabilmesi birey için önemlidir.

Gönder
Gönder